Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën, ja si reagon ai – AlpeGossip
Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën, ja si reagon ai

Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën, ja si reagon ai

Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment. Ngjarja ndodhi në Argjentinë. Djali e kapi të dashurën duke e tradhtuar pasi kishin shkuar në të njëjtën mbrëmje.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte.

“E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”, ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale