MARTESË NË AMFITEATRIN E DURRËSIT/ Kush është çifti që tërhoqi vëmendjen e qytetarëve (FOTO) – AlpeGossip
MARTESË NË AMFITEATRIN E DURRËSIT/ Kush është çifti që tërhoqi vëmendjen e qytetarëve (FOTO)

MARTESË NË AMFITEATRIN E DURRËSIT/ Kush është çifti që tërhoqi vëmendjen e qytetarëve (FOTO)

Një martesë, lidhja e një çifti të ri është kurorëzuar në Amfiteatrin e Durrësit. Një risi kjo, një gjetje e bukur nga çifti që e ka zgjedhur monumentin e lashtësisë për të “luajtur”, shfaqjen më më të rëndësishme të jetës.

Aq sa intime me familjarë dhe miq, aq dhe publike qe kjo martesë që u përshëndet nga larg dhe iu gëzuan, dhjetra turistë dhe kureshtarë.