“JEMI TËRËSISHT NATYRALË”/ Ja si shprehet Skerdi Faria për VIP-at që kanë bërë operacione dhe nuk e pranojnë (FOTO) – AlpeGossip
“JEMI TËRËSISHT NATYRALË”/ Ja si shprehet Skerdi Faria për VIP-at që kanë bërë operacione dhe nuk e pranojnë (FOTO)

“JEMI TËRËSISHT NATYRALË”/ Ja si shprehet Skerdi Faria për VIP-at që kanë bërë operacione dhe nuk e pranojnë (FOTO)

Skerdi Faria, i njohur edhe si Doktori i VIP-ave ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Glamour Zone”, ku tregoi shumë mbi operacionet plastike dhe VIP-at që i kanë bërë ato.

Image

I pyetur nga moderatorja nëse ka rastisur me VIP-a që ai u ka bërë operacione dhe publikisht kanë thënë ‘Jemi tërësisht natyral’, Skerdi tregoi se ka ndodhur.
Image

“Ka pasur raste sa të duash. Është jeta e tyre private dhe ne nuk kemi të drejtë që të ndërhyjmë. Mediat e kanë për detyrë që t’i gërricin çik VIP-at, të nxjerrin lajme. Por është edhe e drejta e tyre të thonë po kam bërë ndërhyrje ose jo”, u përgjigj Skerdi.

Image