“FILMA DHE XHAKUZI”/ Ermal Fejzullahu na e bëri “zili” me pamjet nga shtëpia e tij – AlpeGossip
“FILMA DHE XHAKUZI”/ Ermal Fejzullahu na e bëri “zili” me pamjet nga shtëpia e tij

“FILMA DHE XHAKUZI”/ Ermal Fejzullahu na e bëri “zili” me pamjet nga shtëpia e tij

Këngëtari shqiptar, Ermal Fejzullahu duket se nuk ka nevojë të udhëtojë për pushime.

Të gjitha gjërat e nevojshme mund t’i gjeni brenda shtëpisë së tij super luksoze të cilën e ka prezantuar para fansave.

Pas angazhimeve të shumta në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme, Fejzullahu ka zgjedhur shtëpinë për tu relaksuar.

“Shtëpia e ëmbël koha për film dhe xhakuzi”, ka shkruar ai.