Zbulohet lista e plotë: Ja personazhet VIP që do të konkurrojnë në Dancing With The Stars – AlpeGossip
Zbulohet lista e plotë: Ja personazhet VIP që do të konkurrojnë në Dancing With The Stars

Zbulohet lista e plotë: Ja personazhet VIP që do të konkurrojnë në Dancing With The Stars

Pas një pushimi të gjatë, spektakli i famshëm “Dancing With The Stars” më në fund do të rikthehet në ekranin e “Vizion Plus” e bashkë me të, edhe shumë emra të njohur që kanë konkurruar ndër vite në këtë garë kërcimi.

Megjithatë, në edicionin e shtatë të spektaklit ka edhe emra të rinj që do t’i shohim për herë të parë që të vallëzojnë si profesionistë. Ja cilët janë ata dhe balerinët profesionistë me të cilët do të performojnë

Rike Roci dhe Besi Skura

Niko Komani dhe Adela Lami

Albano Bogdo dhe Ledja Sulaj

Soni Malaj dhe Dion Gjinika

Rovena Dilo dhe Eltion Merja

Aulona Musta dhe Graciano Tagani

Mariza Ikonomi dhe Jurgen Bala

Diellza Kolgeci dhe Erald Zela

Roland Hysi dhe Lori Bala

Amos Zaharia dhe Isida Mollaymeri

Viktor Zhusti dhe Olta Ahmetaj

Kristi Popa dhe Ermira Behari