Cozman harroi Tunën, po puthet me një femër tjetër (FOTO) – AlpeGossip
Cozman harroi Tunën, po puthet me një femër tjetër (FOTO)

Cozman harroi Tunën, po puthet me një femër tjetër (FOTO)

Një darkë familjare mbrëmjën që lamë pas u bë shkak që të konfirmohet një detaj nga Cozman – lidhja e tij e re.
Reperi i njohur i Babastars duket se po shijon një romancë të re e cila edhe ka marrë trajtë serioze dhe të aprovimit familjar, përtej vajzave në klube nate me të cilat e kemi parë shpesh pas ndarjes me Tunën.

Kjo është lënë të kuptohet nga postimet mbrëmjen që lamë pas ku në një moment, në Snapchat, Cozy ka postuar foto në moment intim vetë i dyti me të dashurën, identiteti i të cilës akoma nuk dihet.

E rëndësishme është t’ia urojmë fillimisht e t’i dëshirojmë çdo të mirë çiftit. Detajet e tjera, së shpejti..