Zbulohet dhurata që Lori Hoxha i bëri Sarës për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohet dhurata që Lori Hoxha i bëri Sarës për ditëlindje (FOTO)

Zbulohet dhurata që Lori Hoxha i bëri Sarës për ditëlindje (FOTO)

Dy motrat Hoxha janë tepër të lidhura sëbashku, madje ato nuk ngurojnë ta shfaqin këtë edhe publikisht në rrjetet social apo evente të ndryshme.

Pak ditë më parë Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj në mënyrë shumë private, madje nuk tregoi shumë në faqen e saj zyrtare në instagram. Por me siguri u bërët kuriozë se çfarë dhuratë i ka bërë Lori për ditëlindje Sarës dhe nuk është aspak luksoze por shumë e ëmbël.

Edhe pse me vonesë, Lori ka vendosur t’i bëjë Sarës dhuratë fotot e Londonit të vendosura në një kornizë. Me siguri për Sarën nuk ka dhurata më të bukura se ato që kanë të bëjnë me djalin e saj dhe shkroi: “Më në fund mora dhuratën e Lorit!”