Kim Kardashian nuk ndalet! Provokon duke mbajtur gjoksin me dorë (FOTO) – AlpeGossip
Kim Kardashian nuk ndalet! Provokon duke mbajtur gjoksin me dorë (FOTO)

Kim Kardashian nuk ndalet! Provokon duke mbajtur gjoksin me dorë (FOTO)

Kim Kardashian ka provokuar gjithë ndjekësit e saj me foton që ka hedhur se fundmi, ajo ka publikuar një foto ku mban gjoksin me dorë. Ajo kishte veshur një bluzë shumë të hapur dhe pa sutjena, ndërsa me duar po mbante gjoksin.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente pa mbarim, ndërsa ajo është quajtur provokuese.
Kujtomë që aktualisht mund të jetë figura më e komentuar në gjithë botën./Opinion.al

@kkwbeauty lipstick coming soon

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on