“MESHKUJT SHQIPTAR JANË SHPELLARË”/ Linda Rei e tha troç dhe Aulona Musta ka dy fjalë: O gocë ti je çmend…(FOTO) – AlpeGossip
“MESHKUJT SHQIPTAR JANË SHPELLARË”/ Linda Rei e tha troç dhe Aulona Musta ka dy fjalë: O gocë ti je çmend…(FOTO)

“MESHKUJT SHQIPTAR JANË SHPELLARË”/ Linda Rei e tha troç dhe Aulona Musta ka dy fjalë: O gocë ti je çmend…(FOTO)

Linda Rei dallohet për tipin e çiltër që i shperh gjithmonë mendimet hapur pikërisht kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme.

Ka qenë  Aulona Musta ajo që ka publikuar një video që tregonte se si ishin meshkujt shqiptar dhe Linda nuk ka nguruar të treghoj mendimin e saj me anë të një komenti.

“Unë e kam thënë që meshkujt shqiptar janë shpellar” dhe Aulona menjëherë i ka kthyer një përgjigj epike: “Ti je e çmendur o goce”.

Mesa duket komentet e vajzave na tregojnë se janë mikesha të mira.