“NA MUNGON ZËRI I TIJ”/ Anjeza Shahini bën dedikimin prekës për babain e ndjerë (FOTO) – AlpeGossip
“NA MUNGON ZËRI I TIJ”/ Anjeza Shahini bën dedikimin prekës për babain e ndjerë (FOTO)

“NA MUNGON ZËRI I TIJ”/ Anjeza Shahini bën dedikimin prekës për babain e ndjerë (FOTO)

Këngëtarja Anjeza Shahini ndodhet gjatë pritjes së ëmbël dhe ditën e sotme me anë të një postimi prekës  ka kujtuar në ditëlindjen e tij babain e saj të ndjerë.

Anjeza ka publikuar një foto të prindërve dhe ka bërë një dedikim të gjatë që na përloti.
Sot babushi do festonte 65 vjetorin dhe me siguri, në këtë orë, ne do ishim mbledhur në tavolinë të gjithë, e do këndonim gjithë natën. Na mungon zëri i tij, fjala e tij e mencur, edhe kolla e tij, që e dëgjonim që kur hynte në shkallë, por nuk na mungon dashuria dhe kujdesi I babushit tonë, sepse e ndjejmë pranë në cdo hap të jetës tonë”