Albani di sesi të jetë në top-formë, ja si e nis ditën [FOTO] – AlpeGossip
Albani di sesi të jetë në top-formë, ja si e  nis ditën [FOTO]

Albani di sesi të jetë në top-formë, ja si e nis ditën [FOTO]

Jo vetëm në muzikë por këngëtari Alban Ramosaj është edhe shumë aktiv në rrjetet sociale dhe sidomos Instagram.

Tashmë është bërë e modës që personazhe Vip të postojnë foto dhe video nga momentet e ditës.

Këtë e ka bërë së fundmi edhe simpatiku Alban Ramosaj i cili ka publikuar sot një video në “Instastory” ku shihet se e ka nisur ditën në palestër.

Edhe pse ndoshta është pak herët Albani ka treguar se di sesi të kujdeset me vullnet për trupin plot muskuj që ka.

Kot nuk e kanë fiksim gjithë ato femra, Albani di sesi të jetë në top-formë.