VIDEO/ Zogu i Tiranës pyet qytetarin, përgjigja e tij e nxjerr situatën jashtë parashikimit live – AlpeGossip
VIDEO/ Zogu i Tiranës pyet qytetarin, përgjigja e tij e nxjerr situatën jashtë parashikimit live

VIDEO/ Zogu i Tiranës pyet qytetarin, përgjigja e tij e nxjerr situatën jashtë parashikimit live

Një video që të shkrin së qeshuri po shpërndahet gjerësisht në rrjetet sociale. Në emisionin e sotëm të mëngjesit në Ora News, Zogu i Tiranës ka pyetur një qytetar “cfarë do të bënit ju nëse do kishit 24 orë jetë???”.

Por përgjigja e tij e ka nxjerrë situatën jashtë kontrollit. Shikojeni videon dhe do mbani barkun me dorë.