“MOS MË RRI SI PULË”/ Luizi diskuton me Kiarën: Nuk u mor vesh na duan njerëzit brenda apo jo – AlpeGossip
“MOS MË RRI SI PULË”/ Luizi diskuton me Kiarën: Nuk u mor vesh na duan njerëzit brenda apo jo

“MOS MË RRI SI PULË”/ Luizi diskuton me Kiarën: Nuk u mor vesh na duan njerëzit brenda apo jo

Teksa po qëndronin jashtë duke shijuar muzikën në sfond, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë diskutuar në lidhje me nominimin. Këngëtari i tha se nuk e morën vesh nëse i duan njerëzit brenda apo jo, se ishte Bledi Mane që u largua vetë.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Plus jam vetë në nominim, nuk kam frikë, ju të tre…

Kiara: Nuk po them se ke frikë

Luizi: Ishim në nominim ne me Bledin. Nuk u mor vesh a na duan njerëzit jashtë apo brenda as ty, as mua

Kiara: E ti do ta marrësh vesh tani?

Luizi: Absolutisht që po. Edhe mos rri si dylekësh, mos rri si pulë

Kiara: Seriozisht e ke?