“Për familjen!” Kënga më e re e Elinel dhe MC Kreshës, mesazhe të forta për gjakmarrjen – AlpeGossip
“Për familjen!” Kënga më e re e Elinel dhe MC Kreshës, mesazhe të forta për gjakmarrjen

“Për familjen!” Kënga më e re e Elinel dhe MC Kreshës, mesazhe të forta për gjakmarrjen

Reperët e njohur, Elinel dhe Mc Kresha janë bashkuar për të sjellë projektin e ri muzikor “Për familjen”.

Një këngë që i dedikohet gjakmarrjes në familje, për të cilën cdo njeri bën të pamundurën që të jetë e sigurtë dhe e mbrojtur.

Klipi muzikor prek disa tema që mund të ndodhin në përditshmëri, si kërcënimet për vrasje apo vjedhjet në rrugë të cilat mund të cojnë në gjakmarrje.

Ky është dueti i parë i Elinel me Mc Kreshën dhe pritet të jetë një sukses në këtë sezon veror.