NË BALLON VIENEZE NË TIRANË/ Vip-at që morën pjesë dhe ja çfarë veshën (FOTO) – AlpeGossip
NË BALLON VIENEZE NË TIRANË/ Vip-at që morën pjesë dhe ja çfarë veshën (FOTO)

NË BALLON VIENEZE NË TIRANË/ Vip-at që morën pjesë dhe ja çfarë veshën (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Tiranë, “Balloja Vieneze” dhe sigurisht perzonazhet e njohur të ekranit nuk mund të mungonin.

Vip-at nuk kanë nguruar të publikojn në rrjetin e tyre sociale “Instagram”  foto të ndryshme dhe video nga “balloja Vieneze”.

Emra të njohur të ekranit si Alban Dudushi dhe moderatoret si Nevina, Bieta i janë bashkuar figuarave të politikës si Erion Veliaj apo Ilir Meta.

Duket se “Balloja”  i ka bashkuar të gjithë duke i bërë të vallëzojnë vals. Një detaj i rëndësishëm është edhe veshja e vip-ave  dhe sigurisht më elgeant se kaq nuk kishte ku të shkonte. Femrat kishin zgjedhur fustanet e gjata dhe tepër klasike kurse meshkujt kostumin tradicional kombinuar me papion ose kollare.

Shihni vip-at që morën pjesë në  “Ballon Vieneze” dhe ja çfarë veshën.

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj

Enada Vaso

Bieta Sulo

Alban Dudushi

Nevina Shtylla

Fjoralba Ponari

Ilir dhe Era Meta

Eraldo Rexho

AlpeNews.al