BISEDA TË VOGLA ME TË BIJËN/ Sonila Meço zbulon lezetin e pasdites së saj (FOTO) - AlpeGossip
BISEDA TË VOGLA ME TË BIJËN/ Sonila Meço zbulon lezetin e pasdites së saj (FOTO)

BISEDA TË VOGLA ME TË BIJËN/ Sonila Meço zbulon lezetin e pasdites së saj (FOTO)

Sonila Meço është një nga emrat më të njohur të gazetarisë shqiptare. Fillimet e saj në këtë fushë janë tepër të hershme dhe pavarësisht shkëputjes së saj për një periudhë kohe jo të shkurtër, ajo është rikthyer sërish për të gjithë, me emisionin ‘Tempora’ në ekranin e ‘Ora News’.

Meço ka publikuar së fundmi në ‘Instagram-in’ e saj një foto krah vogëlushes Amaris, duke treguar për të gjithë se si po kalon pasditja e të shtunës për të. “E shtuna pasdite, biseda të vogla për gjërat që kanë më shumë rëndësi”, ka shkruar Sonila në foton me vajzën e saj.

Menjëherë pas këtij postimi kanë qenë të ndryshëm ndjekësit e moderatores të cilët e kanë pëlqyer dhe kanë lënë komentet e tyre pozitive në foto.