ËSHTË VAJZË/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË VAJZË/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

ËSHTË VAJZË/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur e hitit “Lej le t’folin”, Shkenda Dubova, ka ndarë ditën e sotme me ndjekësit në Instagram lajmin e bukur se është shtatzënë për herë të parë.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory, Shkenda zbulon edhe gjininë e fëmijës, duke treguar se po pret një vajzë.

Mirëpo, nuk ka kaluar shumë dhe menjëherë këngëtarja ka bërë të ditur se gjithçka ishte një shaka, me rastin e ditës së gënjeshtrave.

“1 Prilli”, shkruan Shkenda në postim, duke e shoqëruar me emoji duke qeshur.