Tallen këta?! Pasi u shanë, Faton Shoshi publikon VIDEON private Blunt dhe Real 1 ku duken për “shtatë palë qefe – AlpeGossip
Tallen këta?! Pasi u shanë, Faton Shoshi publikon VIDEON private Blunt dhe Real 1 ku duken për “shtatë palë qefe

Tallen këta?! Pasi u shanë, Faton Shoshi publikon VIDEON private Blunt dhe Real 1 ku duken për “shtatë palë qefe

 

Dyshja DJ Blunt dhe Real 1 kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave javën e fundit, pasi ata shpërthyen në sharje e ofendime në një sërë videosh në Instagram ndaj menaxherit Faton Shoshi dhe reperëve Ledri Vula e Gjiko.

Por teksa konflikti mes djemve kaloi gati në një përplasje fizike pasi Shoshi u shkoi atyre në derën e shtëpisë, duket se gjërat së fundmi kanë marrë një kthesë të papritur.

Në një video të postuar nga vetë Fatoni në Instagram, ai shihet përkrah DJ Blunt dhe Real 1, të cilët thonë: “Faton Shoshi respekte!”

Kjo video vjen vetëm pak pasi reperi Real 1 publikoi në Insta Story një video ku thoshte: “T’ja ha cicën Era Istrefit!” (kliko këtu)

Në rrjetet sociale sakaq kanë nisur aludimet me atë çka mund të ketë ndodhur mes djemve ku persona të shumtë shprehen se Shoshi mund t’i ketë detyruar me dhunë djemtë të filojnë videon ku ata shihen të tre.

Megjithatë përflitet dhe që ata më në fund mund të kenë bërë paqe, ose edhe që videoja mund të jetë e xhiruar kohë më parë se të fillonte konflikti.