SOT MBUSH PLOT 2 VJEÇ/ Visjan Ukcenaj i uron me fjalë të ëmbla ditëlindjen të birit: Zemra e babit… (FOTO) – AlpeGossip
SOT MBUSH PLOT 2 VJEÇ/ Visjan Ukcenaj i uron me fjalë të ëmbla ditëlindjen të birit: Zemra e babit… (FOTO)

SOT MBUSH PLOT 2 VJEÇ/ Visjan Ukcenaj i uron me fjalë të ëmbla ditëlindjen të birit: Zemra e babit… (FOTO)

Në muajin shtator të dy viteve më parë, aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj, u bë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Jona solli në jetë një djalë, të cilin çifti e pagëzoi me emrin Divin.

Visjani ka treguar shpesh se është tepër i lidhur me të voglin e tij dhe madje i ka dedikuar atij edhe një këngë të veçantë pas lindjes.

I vogli rritet dita-ditës dhe sot që ka mbushur 2 vite nga ardhja e tij në jetë, aktori nuk i ka kursyer dy fjalë të ëmbla për të birin.

“Gezuar Ditelindjen Zemra e Babit. Zoti te Bekofte 😊 #divin#2vjec”- janë fjalët e tij krahas fotos së dashurueshme të Divinit.