PO BËN BUJË/ Kush është modelja shqiptare që Gigi Hadid e postoi në Instagramin e saj – AlpeGossip
PO BËN BUJË/ Kush është modelja shqiptare që Gigi Hadid e postoi në Instagramin e saj

PO BËN BUJË/ Kush është modelja shqiptare që Gigi Hadid e postoi në Instagramin e saj

Trejsi Sejdini prej disa kohësh ndodhet në SHBA si modele dhe gjithashtu dëshiron të ndjekë studimet në ‘The New York performing arts academy’.

Trejsi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto të shumta nga vendet që viziton.

Së fundmi, një nga fotot e Trejsit mesa duket i ka tërhequr vëmendjen edhe modeles me famë botërore Gigi Hadid, e cila e ka ripostuar në ‘Instagramin’ e saj.

Trejsi në këtë foto ka veshur një kostum sportiv që mban emrin e Gigit dhe firmën e veshjeve “Reedbok”.

Përsëri në një postim në “Instastory”, Trejsi e falenderon modelen dhe shprehet mjaft e lumtur, duke e konsideruar Gigin një idhull.