ME TUTA DHE TAKA/ Vip-et shqiptare që bashkuan klasiken me sportiven (FOTOT) – AlpeGossip
ME TUTA DHE TAKA/ Vip-et shqiptare që bashkuan klasiken me sportiven (FOTOT)

ME TUTA DHE TAKA/ Vip-et shqiptare që bashkuan klasiken me sportiven (FOTOT)

Stili dhe mënyra e të kombinuarit të veshjes është një karakteristikë e asaj që je. Sa venë e vijnë trendet e reja të modës po shtohen, ndërthurje ngjyrash, prerjesh, lloji.

VIP-et shqiptare na kanë treguar dhe një kombinim të veçantë aq sa do të na dukej dhe i çuditshëm nëse vetëm do ta dëgjonim. Por mendimi ndryshon menjëherë sa shohim një nga të njohurat që e ka provuar ta bëjë të sajin këtë trend. Aq më tepër kur shohim disa prej tyre teksa kanë zgjedhur të kombinojnë sportiven me klasiken.

Më poshtë ALPEgossip.al do t’iu sjellë disa nga VIP-et shqiptare që kanë bërë një zgjedhje që i përmban të dyja, sportiven dhe klasiken.

View this post on Instagram

“Standing there flexin', hoes see the drip”

A post shared by Tayna (@tayna) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

View this post on Instagram

Spring vibes

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on