Lori Hoxha goxha seksi! Do të çuditeni… (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha goxha seksi! Do të çuditeni… (FOTO)

Lori Hoxha goxha seksi! Do të çuditeni… (FOTO)

Lori Hoxha është trashëgimtarja e famshme e “Top Channel” e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Por këtë herë ajo ka treguar pikat e saj të “forta”. Përmes fotografisë së publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, e shohim teksa tregon gjoksin e saj bombastik.

Lori u shfaq me shumë stil, veshur me pantallona, korsetë dhe kombinuar me aksesor.

Ndryshe, Lori jeton në një luks të pa parë dhe nuk ngurron që ta transmetoj përmes rrjeteve sociale.