Të VETMUAR në plazh! Çifti shqiptar përfiton nga rasti dhe bëjnë… (FOTO) – AlpeGossip
Të VETMUAR në plazh! Çifti shqiptar përfiton nga rasti dhe bëjnë… (FOTO)

Të VETMUAR në plazh! Çifti shqiptar përfiton nga rasti dhe bëjnë… (FOTO)

Moderatorja kosovare Elita Rudi kohëve të fundit është duke i kaluar pushimet me të dashurin e saj Gjikon në Maldive.
Nga atje ajo është përkujdesur që t’i provokoj  fansat e saj me foto provokuese.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto hot nga plazhi. Si duket Elita monotonin e të qenurit vetëm në plazh, po e kalon duke pozuar.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku tregon se ndodhet me të dashurin e saj në një plazh privat vetëm për një ditë!

Ata kanë zgjedhur të përfitojnë nga rasti dhe të bëjnë foto komike siç i shikoni dhe më poshtë.