“INSPIROHEM NGA JU”/ Arbana Osmani kujton me nostalgji momentet e “Dua të të bëj të lumtur” (FOTO) – AlpeGossip
“INSPIROHEM NGA JU”/ Arbana Osmani kujton me nostalgji momentet e “Dua të të bëj të lumtur” (FOTO)

“INSPIROHEM NGA JU”/ Arbana Osmani kujton me nostalgji momentet e “Dua të të bëj të lumtur” (FOTO)

Arbana Osmani, një nga prezantueset më të talentuara shqiptare ka kujtuar me nostalgji mbrëmjen e djeshme momente nga sezoni i kaluar i programit “Dua të të bëj të lumtur”.

Ajo ka publikuar disa foto të të ftuarve të saj që me siguri i kanë lënë mbresa me historitë e tyre të trishta apo edhe frymëzuese.

Gjithashtu Arbana ka treguar se ndihet e inspiruar dhe e dashur nga publikur çka do të thotë se me siguri ky është një nga programet që ajo dëshiron më shumë të drejtojë.

Kujtojmë se ajo ka lajmëruar se “Dua të të bëj të lumtur” do të rikthehet në Janar.