MEZI PO E PRISNIM/ Era Istrefi i rikthehet “look-ut” të vjetër (FOTO) – AlpeGossip
MEZI PO E PRISNIM/ Era Istrefi i rikthehet “look-ut” të vjetër (FOTO)

MEZI PO E PRISNIM/ Era Istrefi i rikthehet “look-ut” të vjetër (FOTO)

Që nga koha kur Era Istrefi nisi karrierën si këngëtare, ka eksperimentuar shumë me ‘look-un’ e saj. E kemi parë bjonde, brune dhe me ngjyra më të guximshme.

Prej kohësh ishim mësuar ta shikonim me flokun e zi dhe pamjen gjithmonë të kuruar, por së fundmi vumë re një përpjekje të saj për t’u rikthyer tek bjondja e dikurshme.

Era publikoi disa ditë më parë foto me pamjen e re, ku binin në sy flokët në ngjyrë mjalti.

Siç duket, ajo ngjyrë ka qenë hapi i parë drejt rikthimit në bjonden që kemi njohur dikur. Ditën e djeshme Era ka transformuar ‘look-un’ përfundimisht dhe rezultati është shumë i bukur.