ALBA HOXHA SHTATËZANË? Detaji që i futi të gjithë në dyshime (FOTO) – AlpeGossip
ALBA HOXHA SHTATËZANË? Detaji që i futi të gjithë në dyshime (FOTO)

ALBA HOXHA SHTATËZANË? Detaji që i futi të gjithë në dyshime (FOTO)

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për publikun. Përpos balerinë, Alba është tashmë prej më shumë se një viti edhe prezantuese e motit në TV Klan.

Pikërisht gjatë prezantimit të motit, ditët e fundit Alba është shfaqur me veshje të gjera dhe kjo është bërë shkak të përflitet se ajo është shtatzënë dhe po mbulon barkun.

Alba preferon të mos reagojë ndaj lajmeve lidhur me jetën e saj private prandaj nuk dihet nëse edhe këtë herë gjithçka është thashethem apo e vërtetë.