MONIKA LUBONJA PRANON OFERTËN/ Aktorja merr postin si drejtoreshë në televizion (FOTO) – AlpeGossip
MONIKA LUBONJA PRANON OFERTËN/ Aktorja merr postin si drejtoreshë në televizion (FOTO)

MONIKA LUBONJA PRANON OFERTËN/ Aktorja merr postin si drejtoreshë në televizion (FOTO)

Pas detyrës si Drejtoresha e Qendrës Kombëtare Kulturore të Fëmijëve dhe Teatrit të Kukullave, aktores Monika Lubonja i është caktuar posti i ri i rëndësishëm në televizionin “News 24”.

Sipas “Revistës Bordo”, ajo është caktuar Drejtoreshë Marketingu në “News 24”.

Megjithëse ky lajm nuk ështl konfirmuar publikisht, “Bordo” zbulon se tashmë aktorja e ka pranuar ofertën dhe ka nisur punën e saj të re.