DITËLINDJET E 24 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga John Belushi tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 24 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga John Belushi tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 24 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga John Belushi tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 24 janar 2019:Do të jetë një vit i një ndryshimi të madh jetësor: ndryshim vendbanimi, një punë e re, arsim apo karrierë. Do të jetë një vit i favorshëm për fizioterapi, procedura kozmetike ose mjekësore.

 

 

 

Shumë do ta kujtojnë vitin me maternitetin, lindjen ose një moment historik që lidhet me fëmijën tuaj të rritur.

Ky do të jetë një vit i favorshëm për punë në një qytet apo shtet tjetër, punë në lidhje me udhëtimin, transportin, turizmin, komunikimin dhe përgjithësisht për çdo lloj pune dinamike.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

John Belushi, 33 (Komedian, Aktor, Muzikant)

Ed Helms, 45 (Aktor)

Kenya Moore, 48 (Aktore & Modele)

Michelle Hunziker, 42 (Modele, Aktore)

Lamont Peterson (Boksier)