SURPRIZË/ Këta janë disa nga VIP-at shqiptarë që kanë dasmë gjatë muajit shkurt (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZË/ Këta janë disa nga VIP-at shqiptarë që kanë dasmë gjatë muajit shkurt (FOTO)

SURPRIZË/ Këta janë disa nga VIP-at shqiptarë që kanë dasmë gjatë muajit shkurt (FOTO)

Rezarta Shkurta, Eranda Libohova, Ori Nebijaj, Roza Lati, Zaimina, Greta Koçi, Alba Hoxha, Ciljeta, Albana Osmani, Ermali dhe Amarda, këta VIP-a shqiptarë kanë dasmë gjatë këtij muaji. Ata janë përzgjedhur nga çiftet që do të martohen nga “Ami Event” dhe Teg për të celebruar martesën e tyre.

Në datat 14, 15, 16, 17 shkurt do të mbahet për të tretin vit rradhazi dasma më e madhe në Shqipëri, e organizuar nga Ami Event në ambientet e qendrës tregtare TEG.

Dhjetëra çifte martohen në këtë ditë të shënuar dhe kanë fatin që të përfitojnë falas nga Ami Event veshjet e dasmës, asistencë në makeup, banketin, foto profesionale e shumë të tjera.

Këtë vit çiftet kanë mundësinë e përzgjedhjes së një personazhi VIP për të celebruar martesën e tyre dhe më pas personazhi VIP zgjedh nëse do të bëhet pjesë e ceremonisë.

Më poshtë ju tregojmë një shembull sesi çiftet nominojnë në Instagram personazhin VIP që dëshiron t’i celebrojë.

Për të pasur një dasmë madhështore, të paharrueshme, të organizuar në detaje, mjafton të aplikoni në linkun e mëposhtëm dhe të plotësoni fushat përkatëse me emrat dhe kontaktet tuaja. Këto janë orët e fundit që mund të aplikoni. Mos e humbisni këtë mundësi.

Aplikoni këtu