”GJOKSI DËRRAS 10-TSHE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”GJOKSI DËRRAS 10-TSHE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”GJOKSI DËRRAS 10-TSHE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Ronela Hajati ka postuar  një foto në Instagramin e saj ku duket teksa shijon një kohë të bukur me diell. Një fans, ka diçka që e shqetëson në lidhje me udhëtimet e këngëtares. 

Tayna ka ndarë me ne një foto ku na tregon se po bëhet gati për projekte të reja. Pavarësisht kësaj, ndjekësi e ka mendjen tek gjoksi i saj…

Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto ku duket e bukur dhe e rregulluar. Shumë ndjekës e kanë komplimentuar, ndërsa një tjetër ka patur një mendim ndryshe. /AlpeGossip.al