DASMA E KËNGËTARIT SHQIPTAR/ FOTO: Kush “argëtoi” të ftuarit. Me daulle dhe muzikë… – AlpeGossip
DASMA E KËNGËTARIT SHQIPTAR/ FOTO: Kush “argëtoi” të ftuarit. Me daulle dhe muzikë…

DASMA E KËNGËTARIT SHQIPTAR/ FOTO: Kush “argëtoi” të ftuarit. Me daulle dhe muzikë…

Këngëtari Enis Bytyqi ka kurorëzuar lidhjen e tij me Rinën me martesë. Këngëtari dy ditë më parë organizoi dasmë për familjarët, ndërsa mbrëmë mblodhi shoqërinë dhe kolegët. Të ftuar ishin emra të njohur të estradës, ndërsa për argëtimin e tyre është përkujdesur këngëtari Besnik Qaka. Në rrjete sociale kanë qarkulluar imazhe nga dasma e këngëtarit, ku shihej se atmosfera ishte në maksimum. Me të përfunduar dasma, çifti i sapomartuar do të udhëtojnë për në muaj të mjaltit.