Vjehrra i futej në krevat çdo natë, nusja nga Elbasani i bën “gjëmën” – AlpeGossip
Vjehrra i futej në krevat çdo natë, nusja nga Elbasani i bën “gjëmën”

Vjehrra i futej në krevat çdo natë, nusja nga Elbasani i bën “gjëmën”

Ndoshta e keni dëgjuar vetëm nëpër filma, por ja që një histori e çuditshme ka ndodhur mes një çifti nga Elbasani, dhe nënës së djalit.

Një çift i sapomartuar është përballur me një situatë aspak të këndshme.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” vajza e sapo martuar ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti pasi vjehrra vinte çdo natë dhe flinte në krevat me djalin.

“Djalin nuk e bezdiste aspak ky fakt dhe ka zgjedhur të divorcohet nga gruaja”, tha gazetarja.