E KRITIKUAN PËR MARDHËNIEN ME DUA LIPËN/ Sara Hoxha bën veprimin e papritur – AlpeGossip
E KRITIKUAN PËR MARDHËNIEN ME DUA LIPËN/ Sara Hoxha bën veprimin e papritur

E KRITIKUAN PËR MARDHËNIEN ME DUA LIPËN/ Sara Hoxha bën veprimin e papritur

Sara Hoxha është kritikuar shpesh për raportin që ka me Dua Lipën, e cila më parë ka qenë e dashura e Ledrit. Mirëpo, blogerja ka treguar se nuk është xheloze dhe nuk e ka aspak problem.

E kritikuan për raportin me Dua Lipën, Sara Hoxha bën veprimin e

Mbrëmjen e djeshme ajo ka qenë e pranishme në festivalin “Sunny Hill”, ku Dua Lipa ka dhuruar një super performancë.

E kritikuan për raportin me Dua Lipën, Sara Hoxha bën veprimin e

Pavarësisht kritikave, Sara ka publikuar në Instastory një foto të këngëtares teksa performonte në skenë.

E kritikuan për raportin me Dua Lipën, Sara Hoxha bën veprimin e

E kritikuan për raportin me Dua Lipën, Sara Hoxha bën veprimin e