A shkon në dasma dhe sa para merr? Erik Lloshi, habit më përgjigjen: ”Marr aq sa…” (VIDEO) – AlpeGossip
A shkon në dasma dhe sa para merr? Erik Lloshi, habit më përgjigjen: ”Marr aq sa…” (VIDEO)

A shkon në dasma dhe sa para merr? Erik Lloshi, habit më përgjigjen: ”Marr aq sa…” (VIDEO)

Së fundmi Erik Lloshi dhe Olti Marku kanë qenë të ftuar në emisionin më të ri sportiv në IN Tv, Adrenalinë, në rubrikën argëtuese “Koha për lojë”, një rubrikë e mbushur më lojëra, të qeshura dhe batuta nga më të ndryshmet.

Ata kanë zhvilluar disa lojëra shumë interesante dhe argëtuese njëkohësisht.

Pas lojërave, këngëtarët kanë bërë nga një intervistë të shkurtër me prezantuesen e emisionit ku kanë rrëfyer edhe disa sekrete nga jeta e tyre private.

Një pyetje interesante i është drejtuar Erik Lloshit, “A këndon në dasma dhe sa para merr”? Por Eriku ka zgjedhur të tregohet modest! Thjeshtë e ka pranuar se shkon nëpër dasma, por për shifrën nuk ka dhënë një vlerë konkrete, është mjaftuar duke thënë, “ Marr aq sa për të bërë një jetë shumë të mirë”.

Ai është pyetur edhe për jetën e tij personale si për shembull rreth fejesës.

Ai është shprehur se asgjë nuk ka ndryshuar pas fejesës, “Jam po i njëjti Erik”!