“Pasi kërkoi BURRË”/ Ja si shfaqet vajza e moderatores së njohur, mos e humbisni (FOTO) – AlpeGossip
“Pasi kërkoi BURRË”/ Ja si shfaqet vajza e moderatores së njohur, mos e humbisni (FOTO)

“Pasi kërkoi BURRË”/ Ja si shfaqet vajza e moderatores së njohur, mos e humbisni (FOTO)

Të gjithë e njohim “thumbisten” më të famshme të showbiz-it shqiptar Aulona Mustën.

Kreatorja dhe ideatorja e “THUMB” çdo të shtunë në ABCNews duket se është deke shjuar fundjavën me familjen e saj duke marrë disa rreze djelli. Pasi bëri buj me videon që ‘kërkonte burrë” tashme shfaqet ne bregdet. Në foto shohim që është duke kercyer por jo vetem dhe me të atin e saj dhe aulona duke bërë video duke shkruajtur se: “A i shkreti babai çfarë ka për të hequr me këtë”/AlpeNews.al