“Shkova me vrap dhe i tregova mamit!” Si e humbën virgjërinë meshkujt e famshëm? (FOTO) – AlpeGossip
“Shkova me vrap dhe i tregova mamit!” Si e humbën virgjërinë meshkujt e famshëm? (FOTO)

“Shkova me vrap dhe i tregova mamit!” Si e humbën virgjërinë meshkujt e famshëm? (FOTO)

Tani janë ndër meshkujt më të suksesshëm dhe më të famshën në botë dhe shoqërohen vetëm më modele dhe aktore të njohura.

Por hera e parë e aktorëve të hollivudit nuk ka qënë si në filma, madje për disa ishte thjesht një eksperiencë e sikletshme që zgjati më pak se një minutë.

Danwayne ‘The Rock’ Johnson u kap nga policia, ndërsa Captain America vrapoi menjëherë në shtëpi për t’i treguar mamit. Ja disa nga historitë më pikante që asrtistët kanë rrëfyer nër vite.

Aktori i mirënjohur ka pranuar që e ka humbur virgjërinë në moshën 15 vjeçare në një pyll, me një vajzë që sapo e kishte njohur. E gjitha zgjati dy sekonda, ishte shumë e sikletshme. Dy vite më vonë e takova dhe bëra sërish seks me të për t’i treguar që hera e parë ishte katastrofë dhe mund të bëja më mirë.
Një nga meshkujt më seksi të Hollywoodit, Evans tha se e ka humbur virgjërinë në vitin 1999. Ai pranoi në një intervistë që menjëherë më pas vrapoi në shtëpi për t’i treguar mamit: E bëra, nuk e di çfarë po bëja por e bëra,
Kur u pyet për eksperiencën e tij, ai u përgjigj se do të dëshironte të mos kapej nga policia. Nuk duhet të kishim bërë seks në park. Papritur një dritë e fortë ishte drejtuar nga ne dhe dëgjojmë policët: Zonjushë, jeni mirë? Po ju sulmojnë? Ajo përgjigjet: Jo, është i dashuri im.