I MAHNITI TË GJITHË/ Irina Shayk shfaqet rrugëve SUPER SEKSI me të kuqe (FOTO) – AlpeGossip
I MAHNITI TË GJITHË/ Irina Shayk shfaqet rrugëve SUPER SEKSI me të kuqe (FOTO)

I MAHNITI TË GJITHË/ Irina Shayk shfaqet rrugëve SUPER SEKSI me të kuqe (FOTO)

Ajo është një ndër modelet më seksi.

Dhe Irina Shayk tërhoqi vëmendjen e kalimtarëve teksa po ecte në rrugë për të shkuar tek një restorant.

E veshur me të kuqe ajo dukej mjaft seksi