Geti i ka lënë vetëm nënën dhe vëllain në drekë, ja si duken ata (FOTO) – AlpeGossip
Geti i ka lënë vetëm nënën dhe vëllain në drekë, ja si duken ata (FOTO)

Geti i ka lënë vetëm nënën dhe vëllain në drekë, ja si duken ata (FOTO)

Getoar Selimi i dha fund beqarisë vitin e kaluar duke u martuar me prezantuesen Marina Vjollca
Reperi kosovar Getoar Selimi, vitin e kaluar nuk është më në tregun e beqarëve dhe vazhdon që të jetojë në Tiranë, një gjë që reperi është duke e bërë që disa vite tashmë.

Por, si duket ai e ka humbur një drekë që nëna e tij e ka ftuar në një restorant së paku djalin e saj të dytë, vëllain e Getit Liberian Selimin.

Se është vetëm dhe pa Getin ka treguar Florije Selimi, nëna e Getit, e cila foton e saj e ka postuar në Instagram.

Por, në këtë drekë, që duket paksa familjare, mungon Geti që konsiderohet edhe i zoti i shtëpisë së kësaj familje.

Apo ndoshta pas martesës Geti e ka harruar paksa nënën dhe vëllain e tij në Kosovë.