KËTË NUK E PRISNIT/ Ledioni qenka baba i “rreptë”, ja çfarë i thotë Londonit (FOTO) – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIT/ Ledioni qenka baba i “rreptë”, ja çfarë i thotë Londonit (FOTO)

KËTË NUK E PRISNIT/ Ledioni qenka baba i “rreptë”, ja çfarë i thotë Londonit (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një video ku nipi i saj London Noor shfaqet duke luajtur me ushqimin dhe duke u ndotur siç bëjnë zakonisht fëmijët.
Mirëpo gjatë videos shohim se babai i tij, moderatori Ledion Liço i largon pjatën nga duart dhe i thotë “stop”. Më pas Lori ka shkruar me shaka: “ “Le të themi që ne nuk do të vijmë më kurrë këtu”- përfundon Lori shkrimin e saj krahas videos.