Se mbajti dot veten/ Shihni si reagon Krenari për pozën seksi të Luana Vjollcës – AlpeGossip
Se mbajti dot veten/ Shihni si reagon Krenari për pozën seksi të Luana Vjollcës

Se mbajti dot veten/ Shihni si reagon Krenari për pozën seksi të Luana Vjollcës

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Pas sezonit të suksesshëm në anën profesionale dhe pushimeve që të gjithë do donim t’i bënim, Luana ka nisur përditshmërinë dhe na ka treguar të gjithëve që është kthyer në punë.

Për pak ditë nis programin e saj dhe ditën e sotme ka publikuar një foto ku ka dhënë një mesazh shumë të bukur për të gjithë: “Ji i lumtur me atë që ke ndërkohë që punon për atë që dëshiron”.

Luana mori shumë komente në këtë foto, por më i bukur ishte padyshim i të dashurit të saj të pakonfirmuar ende, Krenar Çoçajt. Ai i ka thënë anglisht që duket absolutisht e bukur, madje i ka shtuar edhe një emoji trëndafil dhe ka shumë të drejtë me komentin e tij.

Ende keni dyshime që ata nuk janë të lidhur?