Gjiko bëhet dhëndër/ Ja si duket reperi (FOTO) – AlpeGossip
Gjiko bëhet dhëndër/ Ja si duket reperi (FOTO)

Gjiko bëhet dhëndër/ Ja si duket reperi (FOTO)

Ka nisur dasma e shumëpritur Elita Rudit dhe Gjikos, çiftit shumë të komentuar në media pikërisht për këtë ditë të rëndësishme. Teksa të ftuarit kanë ardhur, Elita dhe Gjiko po bëhen gati. Vetëm pak më parë në rrjete sociale është publikuar foto e parë e Gjikos si dhëndër.
Reperi ka zgjedhur kostumin tradicional të zi për ditën e tij më të rëndësishme. Ai shfaqet duke rregulluar veshjen teksa një tjetër po e ndihmon.

Ndërsa për të të parë nuse Elitën duhet të presim edhe pak.