Me të brendshme apo jo? Oriola Marashi i vë “flakën” rrjetin, do iu tërbojë! (FOTO) – AlpeGossip
Me të brendshme apo jo? Oriola Marashi i vë “flakën” rrjetin, do iu tërbojë! (FOTO)

Me të brendshme apo jo? Oriola Marashi i vë “flakën” rrjetin, do iu tërbojë! (FOTO)

Oriola di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të!

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare e cila po tërheq vëmendjen e të gjithëve çdo ditë e më shumë. Falë postimeve të saj provokuese në rrjetet sociale, Oriola ja ka dalë më së miri të jetë një nga femrat më të komentuara. Ditën e djeshme ajo publikoi disa video shumë “HOT” në Instagram teksa u shfaq vetëm me të brendshme transparente, por siç duket nuk e ka ndërmend të ndalet dhe sërish i ka vënë “flakën” rrjetit.

Oriola ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shihet duke pikturuar në natyrë, ndërkohë që mban veshur vetëm një këmishë të bardhë të gjërë, reçipetat transparente si dhe është siguruar që të krijojë përshtypjen te fansat se nuk ka të brendshme.

Nëse ka apo jo nuk e dimë tamam, por me të vërtetë Oriola di si të jetë në qendër të vëmendjes.