Sot është një prej reperëve më të njohur shqiptar/ Shihni si dukej Majk para se të bëhej i famshëm (FOTO) – AlpeGossip
Sot është një prej reperëve më të njohur shqiptar/  Shihni si dukej Majk para se të bëhej i famshëm (FOTO)

Sot është një prej reperëve më të njohur shqiptar/ Shihni si dukej Majk para se të bëhej i famshëm (FOTO)

Majk është një prej reperëve më të njohur të showbizit dhe një ndër reperat më të dashur për ne.

Ai është shumë aktiv me këngë të reja, të cilat priten shumë mirë në publik.

Së fundi, reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën është kthyer shumë vite prapa në kohë.

Majk solli një imazh të rrallë të fëmijërisë, në të cilin shkroi “Majku i vogël”, ndërsa vërehet se djali i tij Roan i ka ngjarë shumë atij.