Doktori i VIP-ave ”tallet” keq me Ermal Mamaqin/ Tregon ndërhyrjen kirurgjikale të moderatorit (FOTO) – AlpeGossip
Doktori i VIP-ave ”tallet” keq me Ermal Mamaqin/ Tregon ndërhyrjen kirurgjikale të moderatorit (FOTO)

Doktori i VIP-ave ”tallet” keq me Ermal Mamaqin/ Tregon ndërhyrjen kirurgjikale të moderatorit (FOTO)

Edhe Ermali s’u shpëton operacioneve?

Të gjithë e njihni Skerdi Farian ose siç e quajnë ndryshe “Doktori i Vip-ave”. Ai është mjek shumë i njohur i cili kryen shumë ndërhyrje kirurgjikale dhe nga miqësitë e tij me emra të njohur publikë e kanë quajtur si “Doktori i Vip-ave” dhe jo rrallë herë bën shaka me ta. “Viktima” e tij e rradhës ishte moderatori dhe komediani Ermal Mamaqi. Doktor Skerdi ka bërë një shaka me anë të një fotoje duke thënë se Ermali ka kryer një operacion dhe rezultatet i ka publikuar në Instagram.

“E kemi qarë me lot apo jo?” Skerdi gjithashtu ka pyetur edhe Bes Kallakun nëse edhe ai ka nevojë të zmadhojë apo të zgjasë diçka.

Sigurisht që çdo gjë ishte në sensin e shakasë dhe me të vërtetë ishte një shaka e lezetshme.