Pamjet pushtojnë rrjetin/ Këngëtarja bën twerk por të pasmet “nuk i binden” (FOTO) – AlpeGossip
Pamjet pushtojnë rrjetin/ Këngëtarja bën twerk por të pasmet “nuk i binden” (FOTO)

Pamjet pushtojnë rrjetin/ Këngëtarja bën twerk por të pasmet “nuk i binden” (FOTO)

Ajo është duke shijuar disa ditësh pushimet nën diellin e Miami, dhe këtë e ka treguar përmes disa postimeve të bërë në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Iggy Azalea, herë pas here a tërhequr vëmendjen për shkak të të pasmeve bombastike të cilat i “reklamon” gjithnjë… por duket se disa foto të kapura nga paparacët, teksa ajo bënte twerk në jaht, i kanë befasuar fansat.

Pamjet e mëposhtme flasin vetë…