Trendi i kësaj vere për rrobat e banjës do t’ju bëjë të dukeni me bel edhe nëse s’keni fare (FOTO) – AlpeGossip
Trendi i kësaj vere për rrobat e banjës do t’ju bëjë të dukeni me bel edhe nëse s’keni fare (FOTO)

Trendi i kësaj vere për rrobat e banjës do t’ju bëjë të dukeni me bel edhe nëse s’keni fare (FOTO)

Meqe sezoni i plazhit tashmë ka filluar me siguri keni nevojë për sa më shumë sugjerime për rroba banjot. Këtë verë stilistët kanë risjellë në modë tendencat retro të viteve ’70, ’80 dhe ’90, por bikinit me rrip në mes janë ato që do t’ju bëjnë për vete.

Këto trupore me rrip në mes në mes dhe me ngjyra të ndezura do t’i bëjnë të gjithë të kthejnë kokën drejt jush në plazh pasi ky model do t’jua tregojë belin bukur edhe nëse nuk keni.