Olti Curri nuk kursen as Nicki Minaj/ Shihni si tallet me të gjithë lezet (FOTO) – AlpeGossip
Olti Curri nuk kursen as Nicki Minaj/ Shihni si tallet me të gjithë lezet (FOTO)

Olti Curri nuk kursen as Nicki Minaj/ Shihni si tallet me të gjithë lezet (FOTO)

Gazetari Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me komentet e tij dhe thumbat që bënë shpesh herë për VIP-at shqiptar.

Ai është shumë aktiv në Instagram dhe në rrjetet e tjera sociale ku publikon statuse nga më të ndryshmet, me anë të të cilave flet për aktualitete të ndryshme, në një mënyrë ironike, por edhe ngacmon VIP-at, jo vetëm ata shqiptare, por edhe të huaj. “Viktima” e tij e rradhës ishte Nicki Minaj. Olti ka publikuar një video të saj teksa merrte pjesë në një event të rëndësishëm dhe ndërkohë që po pozonte ai shkruan: Po poza pse bën moj motër, nuk sheh që je bërë sa unë!”, duke ironizuar me peshën trupore.