ËSHTË 18 VITE MË I VOGËL/ Monica Belluci del për herë të parë publikisht me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË 18 VITE MË I VOGËL/ Monica Belluci del për herë të parë publikisht me të dashurin (FOTO)

ËSHTË 18 VITE MË I VOGËL/ Monica Belluci del për herë të parë publikisht me të dashurin (FOTO)

Thashethemet për një lidhje të re të Monica Bellucci-t nisën që në maj të vitit 2017 dhe më në fund ajo bëri paraqitjen e parë me të dashurin 36-vjeçar, Nicolas Lefebvre, të martën gjatë prezantimit të ‘Chanel’. Monica kishte veshur një pallto, me pantallona të zeza, ndërsa Nicolas një kostum serioz. Ajo i kishte shtuar veshjes një çantë dore të zezë, kombinuar me një palë syze. Nicolas dhe Monica ishin bashkë në rreshtin e parë, teksa Naomi Campbell bënte ecjen e saj në pasarelë. Nicolas është lidhja e parë për Monica-n, që pas ndarjes nga Vincent Cassell.