OVERSIZE ME KUADRATAT DHE VIJA/ Këto 6 palltot e Marc Jacobs na bën të flasim me vete – AlpeGossip
OVERSIZE ME KUADRATAT DHE VIJA/ Këto 6 palltot e Marc Jacobs na bën të flasim me vete

OVERSIZE ME KUADRATAT DHE VIJA/ Këto 6 palltot e Marc Jacobs na bën të flasim me vete

Ke frikë nga errësira? Marc Jacobs mund ta rregullojë atë. Ai prezantoi koleksionin e ri dimëror i cili na la pa fjalë.Shfaqa u mbajtë në rrësir  ku modelet binin në sy dhe dukeshin teper seksi.

Mirëpo duke qenë se jemi në sezonin dimëror ne ju prezantojm 6 modlet më “cool” të palltove.Stilisti njohur ishte kujdesur wedhe për askesorët e veshjes siç ishin pendët në kokë apo çoraopet me xixa.

Ne ju njohim me 6 palltot të cilat na tregojnë sa më fashion në këto ditë dimërore.

AlpeNews.al