“TËRBON DHE MARINA VJOLLCA”/ Moderatorja pozon “NUDO” duke shijuar perëndimin e diellit (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBON DHE MARINA VJOLLCA”/ Moderatorja pozon “NUDO” duke shijuar perëndimin e diellit (FOTO)

“TËRBON DHE MARINA VJOLLCA”/ Moderatorja pozon “NUDO” duke shijuar perëndimin e diellit (FOTO)

Pak kohë më parë moderatorja Marina Vjollca u komentua se është në pritje të ëmbël. Por të gjitha këto zëra i hodhi poshtë vetë moderatorja, duke u shprehur se nuk është e vërtetë.

Teksa ndodhët me pushime në Cuba për të festuar përvjetorin e martesës me reperin Getoar Selimi, Marina ka ndarë një foto në rrjetet sociale ku shfaqet mjaft seksi.

Duke shijuar perëndimin e diellit ajo shihet lakuriq dhe e mbështjell vetëm me peshqir.

“Perendimi me i bukur ndonjehere.Pa pike filtr”: shkruan bukuroshja krah fotos së publikuar